Skocz do zawartości
setunia

Unban / już się to nie powtórzy

Rekomendowane odpowiedzi

setunia
1. Twój nick:setunia
2. Nick Admina: m o r d e r c a
3. IP/Steam_ID:
STEAM_2:0:1942970000  IP: 176.106.104.213:27005

4. Data i godzina:15.02.2018 wieczór
5. Link do SS/Dema: w skardze

Kurde Panowie serio juz sie to nie powtorzy :( moja nie uwaga ;/ Dajcie mi szanse

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Deszczu.

Chłopie zrozum w końcu że nie masz co liczyć na ub. 

Polecam poszukać innej sieci i nie zawalać forum niepotrzebnymi tematami.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
setunia

Czemuż musiałem dostać perma? inni jak wchodza na haksie dostaja na 1 dzien a ja serio zrobilem to zupelnie nie chcacy... gdyby mi nie zalezalo bo uwielbialem grac u was na serewie to bym nie pisal o ub.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Deszczu.

Serwer banuje automatycznie graczy na 1 dzień, a admini za czity banują permanentnie proste. 

Poza tym dodatkowo wchodziłeś na aktywnym banie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
setunia

jak to wchodziłem na aktywnym banie tzn nie rozumiem tego jak mogłem wejść jak miałem bana? 
Gdyby mi nie zależało nie pisałbym prośby a przecież dostanie szansy? to chyba nie tak dużo jak piszę nie powtórzy stało się to zupełnie nie chcący

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

Chłopie, dostałeś bana na 1 dzień za swoje kretyńskie zachowanie, po czym wlazłeś na aktywnym. Za to masz perma a nie za jakieś 1 dniowe bany za haxy. Każdy wie jak się zachowujesz jak nie ma adminów. Frajerstwo tak się kończy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
setunia

Zapytajmy użytkowników jak się zachowuję nie Ciebie akurat osobę którą ja mógłbym denerwować :) słuchaj człowieczku ( względem słowa frajerstwo używaj sobie u siebie na podwórku a nie w kierunku do mnie ) zbyt mało lat możesz mieć żeby do kogokolwiek się tak odnosisz tym bardziej jak się kogoś nie zna.
Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

Przegrałem więcej godzin na tym serwerze niż ty w samego csa. Ciągłe blokowanie, rzucanie fb swoim i obrażanie są u ciebie na porządku dziennym. Na szczęście nie muszę tego udowadniać bo masz perma i już sobie nie pograsz. Jaka szkoda, i podkeślam - tak kończą frajerzy. Żegnam

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
setunia

Nie interesuję mnie ile sobie pogrywasz i nie Ty o tym decydujesz także przystopuj akurat twoje wypowiedzi mnie mało co obchodzą mogłeś przegrać nawet swoje całe życie ale na prawdę mnie to nie interesuję tak że jak chcesz porozmawiać o czymś pisz na prywatną wiadomość a nie pod postem, zbyt mało byłeś chyba ostatnim czasie na serwerze a o moim porządku dziennym nie masz pojęcia :) nie odpisuj co chwile wbijając posty następnym razem jakbyś coś chciał odpowiedzieć edytuj, spokojnie przeczytam ;) ale myślę że już nie będę musiał komentować.

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

Edytować można synku tylko do 5min, zresztą edycja służy do czego innego, nie odpowiadam sam sobie tylko pod twoim postem. To co jest poniżej doskonale świadczy o twoim porządku dziennym i mi nie pierdol tutaj jaki święty jesteś. Nie otrzymasz UB.

set.thumb.PNG.7f1fa0e89e5d49f08c9c51870a9b8b5f.PNG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
setunia

Może kiedyś ojcem zostaniesz :) A ja Ci powiedziałem że nie Ty o tym decydujesz tak że za przeproszeniem stul się misiu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

Słuchaj, tutaj każdy ma to w dupie co tu będziesz pisał. Znaj moje dobre serce że ci to wytłumaczyłem, po prostu wyręczam kogoś kto by to musiał robić. Temat zostanie zamknięty i tyle. Brak ci argumentów więc nie mamy już o czym rozmawiać, nie trzeba było robić syfu na serwerze. Teraz możesz układać pasjansa z resztą frajerów co dostali permy

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
setunia

Myślę że nie do każdego byłbyś wstanie powiedzieć frajer w realnym życiu nie bądź taki odważny ( pozerze )  z drugiej strony :) argumentów mam wiele lecz nie z Tobą mi o tym rozmawiać bo jesteś zbyt mało inteligentny żebym cokolwiek mógł Ci opisać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

Gówno mi inteligentego napisałeś tutaj, wręcz zachowujesz się tak samo jak na serwerze. Powoli zniżam się do twojego poziomu więc zakończę wymianę zdań z tobą i z niecierpliwością czekam na zamknięcie tematu. Zakładaj dalej te tematy a pożegnasz się również i z forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
setunia

Widać że brakuje Ci szkoły, musisz dorosnąć.
Pozdrawiam 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

To może ja ci to wytłumaczę. Nie otrzymasz tutaj UB wchodząc na AB świadomie czy też nie otrzymałeś bana permanenta. Szukaj innej sieci. Odpuść jednej osobie to za chwilę się reszta odezwie, "a on dostał szansę więc ja też mam dostać". Nie ma takiej opcji. Panu już dziękujemy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ArcyKysiu

Nie nazywaj się nawet graczem ! Ktoś kto ma czity ( to gówno ) na kompie to dla mnie nikt ! Ja bym Ci szansy nie dał... Więc idź Ty lepiej na inny serwer gościu :D I graj chociaż tam uczciwie bo skończysz  jak tutaj zapewne a do tego nigdy nie będziesz miał własnego skila . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A T E I S T A

Setunia dobrze Ciebie już nie ma ,jednego trolla mniej :) Pozdrawiam walecik palecik :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Diabeł Tasmański

Po co tu taki syf ? zamknijcie to 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Tutaj dostałeś bana na 1 dzień za zachowanie na serwerze, które zostało zgłoszone przez innego gracza: 

Tutaj masz dowód na to, że mając aktywnego bana wszedłeś na serwer i grałeś jakby nigdy nic. Za co dostałeś permanentnego bana. 

Przyznawaniem się do gry na czitach tylko się pogrążyłeś. Nie dostaniesz ub, a za spam tematami o tym samym i zawalenie mi i Mordercy skrzynki PW żegnasz się w tym momencie z forum. Powodzenia.

• Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.