Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hans

no sjema :D ogolnie zrobili mi ssy i niemoge ich znalesc , dostalem juz ub co prawda ,ale nie zmienia to faktu ze ssow nie mam w zadnym folderze ;/ jest to mozliwe ? i czym moze byc o spowodowane ? :) z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

Uwaga admini wszystkich serwerów! Jak tylko spotkacie hansa, róbcie mu screeny, nie będzie mógł wstawić i nie dostanie UB xD

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Diabeł Tasmański

To jak dostales ub nie pokazując ss'ow ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

U nas na serwerze screeny dostałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

spocona:nie :DJakubie: tak dostalem ze poprosilem o rozpisanie dema i dali ub proste ..  beskidzki juz kurwa 1000 wizji ze sie odpalam po cichu haha ;cc 

no i ogolnie tak odpowiadajac bardzo duzo sie dowiem koledzy i kolezanki :) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

To, że ssy się nie zapisują, to z tego co wiem najczęściej wina zgodności. Jaki masz system operacyjny? Jeśli jakąś Vistę, uruchom w trybie zgodności Win XP.

Uruchamiaj CSa jako administrator.

Wejdź w opcje gry -> video -> jeśli masz 'run in window' zaznaczony, odznacz go, bo SSy albo nie będą się robić wcale, albo będą czarne.

Najprostszym sposobem na sprawdzenie, czy SSy się zapisują, to wpisanie snapshot w konsoli i szukanie go w folderze. Jak masz chwilę, to wlezę na serwer, machnę Ci ssy bez banana i zobaczymy, czy się zapiszą normalnie.

A jak to nie pomoże, to najlepiej przeinstalować CSa (dobrą wersję masz u nas na forum do pobrania).

I jeszcze taki poradnik na innym forum znalazłam:

1. W "Start" wpisujemy : %appdata% i naciskamy enter.  (w win. 8 opcja 'uruchom')
2. Po naciśnięciu enteru powinno nam się wyświetlić okno w którym naciskamy:AppData
3. Otwieramy folder "Local"
4. Otwieramy folder "VirtualStore"
5. Otwieramy folder "ProgramFiles(x86)"
6. Otwieramy folder "CounterStrike"
7. Otwieramy folder "cstrike"

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

no ci powiem sie postaralas :) poniewaz mialem dokladnie w takich plikach tego starego cs;a  jak masz napisane powyzej:D i nie zapisywaly sie, po przeinstalowaniu go na dysk docelowy itp trybi normalnie ,do zamkniecia,dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.