Skocz do zawartości
sanchesso

Niemożność wejścia do gry

Rekomendowane odpowiedzi

sanchesso

Witam,

Otóż wyobraźcie sobie jaki smutny poranek musiał mi dziś towarzyszyć kiedy odpaliłem gierkę.Ucieszony czekam na wejście na serwer a tam "zostales zbanowany sprawdz swoja konsole" możecie tylko podejrzewać, że poczułem się dokładnie tak jak ponad 5 lat temu brałem ślub ze swoją żoną.

No nic wchodzę na konsole a tam bo jakże inaczej być mogło " Adres IP — 188.146.162.78. Wszystko jest dobrze, nie jestes zbanowany " . Zacząłem szukać przyczyny na innych forach, napisałem także na shootboxie. Ktoś polecił zresetować ruter, niestety nie pomogło. Czytałem,iż może być wiele czynników temu dotyczących,np. jeden gracz na innym serwerze kilkanaście razy próbował wejść gdy serwer był pełen ludzi,ktoś inny miał problem z configiem.

Nie wiem co jest grane,ale wczoraj grzebałem w ustawieniach,pozmieniałem sobie parę rzeczy a to z celownikiem na mniejszy i inny kolor,a to z radarem,a to zmieniłem na parę chwil pseudonim by zobaczyć czy nie ma opcji by ktoś grał na moim nicku. Może to były czynniki,które spowodowały takie konsekwencje.

Cóż, chcąc pograć i jeszcze jeden dzień nic nie robić odinstalowałem i zainstalowałem grę ponownie(wyczytałem iż komuś pomogło) , mnie jak można się domyślać niestety nie.

Jak by tego było mało,mam problem z wpisaniem w userconfigu hasła do vipa, i wyskakuje mi ciągle "Błędne hasło admina", z tym to może bym jeszcze pokombinował ale aby kombinować trzeba mieć z czym i jak.

Drodzy forumowicze,administratorzy, a także moi kochani fani,proszę Was o pomoc!!!

ps:niestety muszę zatem popracować :(

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ
Godzinę temu, sanchesso napisał:

Drodzy forumowicze,administratorzy, a także moi kochani fani,proszę Was o pomoc!!!

Gdzie ty masz tych fanów?  Próbowałeś resetować ruter? Mogło ci zbanowane ip wyskoczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sanchesso

Drogi eqq są tu i tam :),ruter zresetowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF
1 godzinę temu, sanchesso napisał:

zostales zbanowany sprawdz swoja konsole

I co jest w konsoli?

Skopiuj tutaj

PS Konsolę masz pod klawiszem ~ obok 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sanchesso

Hahaha :) mój kochany Kaki :) tak się martwił,że to podszywka że mnie zbanował właśnie wtedy kiedy zmieniłem chwilowo nick. Kochany Kaki, niezmiernie cieszę się iż jesteś tak dobry administratorem i można być spokojnym będąc np. na urlopie. Świetna reakcje Kakerucchi!

Zmieniłem nick chwilowo,zobaczyć czy ktoś będzie mógł korzystać z mojego vipa i czy jeżeli ja ewentualnie wprowadzę korektę bądź dodam coś do nicku vip będzie działał. Mogłem wcześniej poinformować mój błąd.

Dzięki Knyf za szybką reakcję! I naturalnie proszę o UB :)

"BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 20
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Kakerucchi.
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : sanchesoooooooo
[AMXBans] Powod : ' podszywanie sie '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cserwer.com
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1290123073 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 188.146.192.161 '
[AMXBans] ===============================================
Missing RIFF/WAVE chunks
Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole.
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz sw"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Masz ub

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sanchesso

Dziękuje Knyfie ! I jestem zdumiony świetną reakcja Kakkeerucchiego dzięki takim administratorom panuje dobra atmosfera. Oby ten serwer utrzymał się na lata!

ps:dzięki Knyf załatwiłeś mi jeszcze jeden dzień wolnego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.