Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

KnyF

Napiszcie czy dzisiaj jest poprawa na dd2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ptasznik

11:10:56 ping ok 30 ms - skok na jakies 15-20 s na około 500 po chwili ustaje co chwile laguje do 11:15:47 / 11:18:40 ponowny skok do 500 +/- ( czas podany jest z dokładnością do 20s . Idę restartować ruter . Speed test 173042066 . ( przed resetowaniem neta ) . 

173042627 Po resecie , kawa i na serwer pogram godzinę i napiszę co będzie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Okej @Ptasznik jak robisz screeny to z serwera z listą graczy, gdzie widać ping. Speed test niewiele mówi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ptasznik

12:07 Serwer stoi u wszystkich , reconnect ( wcześniej niewielkie skoki pingu do 50 , znośne , czasami przymula ) postaram się zrobić pare ssów 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Serwer restartowałem wtedy bo wprowadziłem jeszcze zmiany pewne. Napiszcie jak się gra teraz na dd2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ptasznik

Chwilę temu >http://www62.zippyshare.com/v/70XgWtGS/file.html< , pytałem innych i powiedzieli ze tylko ja , ale odpowiadali Ci którzy mają mikrofon , bywaja czasami duże skoki fps czego wcześniej nie miałem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Nic na tych screenach nie ma. Na jednym jest normalny ping.

7 minut temu, Ptasznik napisał:

bywaja czasami duże skoki fps czego wcześniej nie miałem

Opisz dokładniej jak te skoki wyglądają. W sumie mnie to interesuje najbardziej bo pewne zmiany wprowadziłem pod tym właśnie względem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ptasznik

Chwilami np jak jest smoke niedaleko i sporo się dzieje w miejscu to są ogromne klatki , strasznie przymula , jak bym odpalił grę z dużywmi wymaganiami i jeszcze włączył csa i chciał grać ( wejdz teraz na serwer i zobacz sam , bo teraz się dzieje ) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

@Ptasznik dochodzę do wniosku że problem z lagami jest u Ciebie a nie po stronie serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ptasznik

nic z tego , to nie jest jedyny serwer gdzie gram , gram tu bo lubie ludzi , nie tylko ja tak mam , prosiłem graczy który maja problemy podobne by sie wypopiadali ale widocznie im się nie chce , nie tylko ja pisze o problemach . KnyF wejdz na serwer i zapytaj , zrób vote jak gracze oceniaja działaine serwera , wybacz kurwa to nie jest moje widzi mi sie. Lecz skoro jesteś pewny mojej winy to chyba 3-4 kontrole by Ci nie sprawiły problemów ( vote może zrobić każdy admin tylko nie jedno niech ich bedzie 4-5 o każdej poze dania ) jak bedzie ok to widoczenie tylko ja mam chujnie .

w minutę 1 osoba , która mi odpisała : https://zapodaj.net/25190a76f8a57.jpg.html , jak byś chiał zapytał byś sam 

Bedzie drastycznie , wejdzie kurwa ktoś na serwer i zrobi vote czy dalej bedziemy sie tak jebać od posta do posta ??? 

Pytanie " czy serwer działa jak powinien ? " https://zapodaj.net/c5f5493a7c4ad.jpg.html 

https://zapodaj.net/886c6bda76fd0.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ptasznik

Widzę że vote ciężko zrobić ???/ WTF ??? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wOnteKk

Jakie znowu vote?

"Czy odczuwasz problemy bz płynnością na serwerze?" "Tak" "Nie"

Co to da? Skoro gracze, którzy rzekomo odczuwają lagi nie wypowiadają się w temacie to może po prostu tylko tak mówią na serwerze. Jeden powie, że coś laguje to drugi zaraz też będzie płakał, bo pada i nie może się z tym pogodzić. Zwyczajnie zwala winę na lagi. Mało wiarygodne głosowanie po którym będzie ciężko znaleźć jakiekolwiek powody. Chyba już lepiej byłoby gdybyś zrobił pomiary WinTMR(chyba tak się to zwało) i z tym się zgłosisz do KnyFa, ale to zależy już co on sam powie.

Osobiście, gdy sam grałem na ODD2 nie miałem problemów z płynnością.

Ptasznik,  może po prostu fps Ci dropi przy dużej ilości ludzi. Sam spotkałem się bz tym u siebie na 2 serwerach, podczas gdy gdzie indziej tego nie miałem.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Taki vote na serwerze jest kompletnie bez sensu. Ptasznik, jak widzisz to tylko Ty piszesz o tych lagach. Nawet żaden admin z dd2 tego nie potwierdza. Jakiegoś pojedynczego człowieka co napisze że ma lagi, chociażby przez swój internet znajdziesz na każdym serwerze. Nic z tych screenów które wrzuciłeś nie wynika. Miałeś te skoki pingu pokazać. Natomiast jeśli masz skoki pingu do nawet 500, jak to napisałeś a większość serwera tego nie ma w tym czasie to szukałbym problemów z Twoim internetem.

Z resztą od środy serwer został specjalnie przekonfigurowany, nawet został przeniesiony na inną maszynę. Sprawdzałem wszystko i serwer jest stabilny. Nic też osobiście nie widzę takiego o czym piszesz.

Na początku tygodnia czy wcześniej to tak jak pisałem występowały przez jakiś czas problemy, ale teraz wszystko jest teraz w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ptasznik

Fakt skoki pingu jakby ustały , ale drop fps jest a wcześniej nie było ) Nie tylko ja to mam ale ja pisze , teraz ciężko komuś odpisać siema jak sie wchodzi na serwer jest dobrze ja 2 osoby napiszą ) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ptasznik

Lagi są dalej . I nie tylko ja je mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Powiem to najprościej jak umiem. HLTV rejestruje również pingi na serwerze. Twoje "lagi dalej są" guzik daje, bo patrząc na poprzednie posty nie wiadomo, czy "dalej lagi mam", czy "dalej serwer laguje". Więc przy następnym swoim poście dodaj link do HLTV z czasem w którym zdarzyły się lagi, albo napisz "23:25 ping wszystkich graczy na serwerze skoczył do 100+" albo "serwer na moment się zawiesił" konkretnie podając co i kiedy się dzieje, albo zacznę walić warny za posty które nic nie wnoszą do tematu . Bo zaraz zaczniecie pisać wyłącznie w stylu "lag".

To, że masz problem, już wiemy. Kwestia rozwiązania tego problemu to już Twój kolejny problem, po wygląda na to, że leży on wyłącznie po Twojej stronie, nie serwera.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

ptasznik z takim internetem , 17mb tak ? powinienes miec plynna gre :) wiec raczej komputer masz slabiutki ,i te lagi wystepuja:) piszesz w liczbie mnogiej, a na serwerze maxymalnie 2,3 osoby ci napisza ze maja lagi, pewnie tez z ich winy :)  od paru  dni nie gram na dd2, ale jaknapisal knyf, sa inne ustawienia serwera , i faktycznie U MNIE grywalnosci sie poprawila na dd2, a to ze mnie czasami zlaguje to wina mojego interneciku :) zreszta, jak ci spocona wyzej napisala, jak caly serwer ma skoki pingu ,zapisz sobie godzine , pobierz demko i wstaw :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

Panie i panowie obale tu dwa mity:

- spadek fps nie zależy od serwera, jest to wina po twojej stronie (chyba że serwer zmienił typ na zombie mod lub diablo, wtedy jest szansa na mniejsze fpsy, ale w tym wypadku nic tu takiego nie miało miejsca)

- prędkość internetu zasadniczo nie wpływa na wartość pingu (można mieć niski ping przy prędkości 0,5 Mb/s jak i przy 100 Mb/s)

I teraz ważny aspekt, jeżeli macie możliwość to łączcie się z internetem za pomocą kabla a nie WIFI. Nigdy nie osiągniecie takiej jakości łącza na WIFI co przez kabel.

@Ptasznik najlepszym sposobem na sprawdzenie 'jakości' twojego połączenia internetowego jest wklepanie komendy net_graph 1 i wrzucenie tutaj ssów, zobaczymy jak to wygląda u ciebie. Następnie sprawdź czy masz choke i loss. Jak masz wysoki loss to ewidentnie wina leży po twoje stronie

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
amarzec4

Serwer laguje i tnie. Może nie gram często, ale jak gram to zawsze choke skacze od 0 do 100. Celowanie w takich warunkach nie jest dobre.  Mam 100MB/s przez kabel.

Nie wspominająć już o przycinaniu przez duże P gdzie cały ekrean skacze.

jak jest dużo osób to serwer sobie nie radzi, rano i wieczorami jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bartos13

Witam serdecznie. Niestety tez mam problem z serwerem, ping skacze, a nawet jak jest w granicy 30-40 to zacina mi gre , niestety wywala mnie również z serwera. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DobreGessy

Masakra z tym serwerem :/ 

Dziś 19:00 demko poźniej podeśle bo wyszedłem na dwór.

20 osób na serwie było, i w pewnym  momencie był skok napięcia jakiegoś, ping skoczył wszystkim graczom do 500.. i 10 osób wywaliło z serwera. 

Po czym Jest chwilowy ban z braku wejścia z powodu pingu. 

Trzeba coś z tym zrobić, spadek graczy przez to jest :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.