Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no_sound

Cześć,

taka prośba z mojej strony do @ z tego serwera; wywalajcie spect`ów...

Co chwilę widać wolnych widzów, którzy nie potrzebnie miejsce komuś blokują.

Mnie to tito bo w zasadzie mogę sobie slot wykupić, ale myślę o tych, którzy nie mają takiej możliwości.

Ostatnio czytałem nawet czyjś wpis, gdzie gracz jawnie napisał, że poszedł na spect, żeby sobie obiad w spokoju zjeść.

Może da się ustawić timer np. na max 2 rundy na spect i kick gracza z powodu AFK?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wOnteKk

Masz racje. Osobiście zapraszam spectów do gry czy to przez HUD czy też amx_psay i jeśli to nie skutkuje to kickuje ich po jakimś czasie. Spect to nie poczekalnia czy coś w tym stylu.

Co do "auto" kicka za zbyt długie siedzenie na spect to ma to dwie strony medalu. Załóżmy, że w danym momencie nie ma admina i ktoś obserwuje danego gracza, bo np. czituje czy też w jakiś inny sposób łamie regulamin(buguje mape, obraża kogoś). Siedzi sobie i zbiera dowody, żeby potem wyjaśnić delikwenta.  Druga jest wiadoma - siedzę, bo jem przy full serwerze:rolleyes: Jeśli już miałby pojawić się kick za zbyt długie siedzenie na spect to mogłoby być to związane z aktywnością gracza na nim(czyli czy po prostu tam coś kilka [+attack/2], przełącza się między graczami i niech to obowiązuje zwykłych graczy(bez flag amxx).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pizg@t0r9kkk

Praktycznie zawsze wyrzucamy obserwujących. Jeśli tak nie jest, zauważysz to, możesz zgłosić na u@, że dany gracz siedzi już za długo na "spect". Każdy administrator czasem może się zawiesić, a ludzi (nicków) przewija się tyle, że można dostać "oczoplonsu", jest ogromna rotacja.

Są też momenty, że ktoś poprosi/zapyta czy może posiedzieć 3minuty na spect, bo idzie na szybko zapalić bądź skoczyć do ubikacji - a jego absencja 3 minutowa może sprawić, że później będzie czekał 15 minut na ponowne wejście - zezwalamy najnormalniej w świecie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no_sound

No chwila na spect jest do przyjęcia, a jak za często będę pisał na u@ to sam się narażę na kick/ban :] Serwer jest mocno oblegany i dlatego nie byłoby mi szkoda spect`ów. O tym, że można czekać 15 min na wejście wiem, dlatego nie rzadko kick spect`a ułatwia sprawę B). Pomyślałem, że jeżeli tu poruszę tą kwestię to nie będę musiał sobie tym zaprzątać głowy już w czasie gry ^_^. Admini, gracze - każdy wyciągnie swoje wnioski z tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.