Skocz do zawartości
Centurion

Sprzedam konto STEAM CS 1.6, CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Centurion

Cześć, sprzedam swoje konto steam - na steamie jest CS 1.6 i CS:GO oraz kilka innych gier.

Konto ma 538h w CS 1.6 oraz 680h w CS:GO. Obecna ranga to Gold IV. Ostatnio podsumowywałem wartość skinów i jest to około 7 dolarów z tym, że na AK-47 Niebieski laminat jest dodatkowo naklejka "Byali". Cena nie jest ustalona, każdy, kto będzie chciał kupić te konto dostanie możliwość negocjonowania, rozmowy na PW i składania oferty - jeśli nie chcecie skinów to moge je po prostu sprzedać przez OPSKINS i zostawić czyste konto. :P

Link do profilu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198058700981/

Brak banów VAC itd. zawsze grałem czyściutko, nie ma również czasowych blokad ani w żadnych ligach typu FACEIT.

Kontakt na forum w wiadomości PW, pytania można zadawać w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ReTo

jestem zainteresowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Centurion
11 minut temu, ReTo napisał:

jestem zainteresowany

Moge prosić jakiś kontakt do Ciebie - gadu-gadu albo jakiś inny komunikator (np. Discord)? :D

3 godziny temu, ReTo napisał:

jestem zainteresowany

Przypadkowo skasowałem wiadomość na PW - możesz podać mi ten numer GG? Wybacz, nie zapisałem a musiałem opróżnić skrzynkę. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ReTo

kk

65094477 masz gg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Centurion

@Update;

Caly czas aktualne.

GG: 65120616

Discord: Konserwa#4684

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ksieciano

Jestem zainteresowany sprzedasz mi za 40 zl

?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Centurion
5 godzin temu, ksieciano napisał:

?

W porządku, poprosze kontakt - najlepiej GG, Discord.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Centurion

@Update:

Myślałem, że społeczność CSerwer odrobinkę wyrosła, ale widać, że niestety myliłem się. Pierwszego dnia dostałem zapytanie, czy gościu może mi płacić w ratach 5zł / miesięcznie za konto Steam i kręcił coś, że jak załaduje sobie 50zł na telefon to mu zejdzie 40 no to zaproponowałem PSC i powiedział, że jednak nie.

Drugiego dnia gościu mi powiedział, że mam mu dać hasło i mobilny token steam, żeby mógł się zalogować i mi da 50zł PSC - ta, już widze jak mój ekwipunek robi elo i ktoś mi wpierdala VAC'a. 

W dniu 11.03.2018 o 14:26, ksieciano napisał:

?

Dziś wchodząc i czytając te wiadomość na PW myślałem, że to jest kolejny żart. Jestem tutaj na tyle zaawansowaną osobą, która raz sprzedawała tu Steam i miałem pozytywne opinie od ludzi + nie ryzykowałbym tutaj bana po tylu latach gry, nie ma nawet takiej opcji, abym dał Ci się zalogować, dlaczego? 

Dlatego, że mam ustawiony mobilny token steam, który musiałbym Ci albo podać albo zdjąć (w obu przypadkach bym miał problem z ew. odzyskaniem konta i pewnie ze zdjęciem VAC'a też, po drugie mógłbyś mi wjebać VAC'a (czitować itd.) to, czy konto jest zablokowane na serwerach przez VAC'a można sprawdzić poprzez profil na Steam Community, wtedy jest napisane "konto posiada xxx blokad VAC" coś takiego, a tego u mnie nie ma. Bądźmy poważni, jeśli chcesz naprawde zakupić te konto to niestety nie ma możliwości zalogowania się przed płatnością na nie bo tak jak wyżej wspomniałem moge bardzo dużo stracić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Centurion

Cały czas aktualne, gdyby ktoś chciał kupić - zmniejszam cene ze względu na sprzedaż skinów, 20 zł PSC/przelew/paypal za konto bez skinów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ksieciano

20 zL za samo konto z cs 1.6 to ja jestem zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi