Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spocon

Od pół godziny serwer przycina. Na samym dd2 zawiesiło już 4 razy, a to dopiero połowa mapy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(10)ter

Widzisz karolina serwer sie buntuje :D pokazuje wam jaki jestem ważny dla niego gdy mnie nie ma nawet on płacze :) a szczerze mówiąc to nie pierwszy raz jak serwer laguje ostatnio pisał o tym Morderca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kryto

Retrying 193.33.177.35:27156...
You have been banned from this server     

Gdy chce dołaczyć , bana nie mam czy to też lagi ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Why?

Dostałeś pewnie przez lagi. Poczekaj wejdź, lub zresetuj router.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MaluCzK

Ma ktoś sytuację, że ma 30 pingu i klatkuje ? ;) Czy to wina serwera czy coś nie w porządku z moim łączem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

LAGI LAGI LAGI NA DD2 tez sie kurwa strzelac nie da ;/ 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wOnteKk

Ja też od czasu do czasu odczuwam spadki płynności. Zdarza się to w nieregularnych odstępach czasu.

Serwer zamarza :]

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

da rade to jakos ogarnac ? przeciez to jest pojebane 20 pingu mam naboje wgl nie leca .. na prawde kiepsko strasznie to wyglada :) GRAC SIE NIE DA 

nwm czm nie moge edytowac posta,na clasiku gra sie przynajmniej o niebo lepiej, tak dla informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF
17 godzin temu, hans napisał:

na clasiku gra sie przynajmniej o niebo lepiej, tak dla informacji

Tak dla informacji to piszesz w temacie i dziale dotyczącym classica, więc już kompletnie Cię nie rozumiem.

W ogóle z tego tematu zrobiliście taki rozgardiasz że niewiele rozumiem.

@Spocon czy na classicu występują obecnie lagi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

a czego tu nie rozumiec ? :) na dd2 wystepuja lagi przy pingu(20-60), akurat tutaj zobaczylem temat lagi to sie tutaj najprosciej w swiecie wypowiedzialeem wielkie halo :)w mojej sytuacji gdy z dd2 poszedlem na clasika byla wielka przepasc w grywalnosci :)ale skoro tak trudno mnie zrozumiec to sie wiecej nie bede wypowiadal ,proste ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

W takim razie się nie wypowiadaj jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, jak i sklecić prostego zdania po polsku.

Piszesz w podforum classica i temacie dotyczącym lagów na classicu to:

18 godzin temu, hans napisał:

da rade to jakos ogarnac ? przeciez to jest pojebane 20 pingu mam naboje wgl nie leca .. na prawde kiepsko strasznie to wyglada :) GRAC SIE NIE DA

Później dopiero dopisałeś, że dotyczy to dd2. Staram się Ciebie zrozumieć, ale jest ciężko. Myślałem z logicznych powodów, że piszesz o classicu. Takie posty wprowadzają tylko zamieszanie, bo potrzebuję konkretów aby wraz z hostingiem dojść do tego w czym jest problem i go usunąć. Temat dot. lagów na dd2 jest tutaj

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Lagi mniejsze, przynajmniej w moim odczuciu, ale raz na parę map potrafi przyciąć i podrzucić ping wszystkim graczom do 100+. Będę spisywać godziny, może dojdziemy do tego co jest przyczyną.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
freestyler1337

Od 3 dni mam co chwile ścinki na serwerze, z tego co mi wiadomo nie tylko mi sie to przytrafiło ale i także innym graczom. Nie jest to wina mojego internetu bo gdy wchodzilem na inny serwer bądź robiłem reset routera nie miałem żadnych ale to żadnych ścinek a na classicu mam co chwile. Nie wiem czym to jest spowodowane czy przeciążeniem jakimś czy co . Help ;c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi