Skocz do zawartości

Jaką mapę chciałbyś/chciałabyś grać na serwerze Classic.  

41 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Wybierz mapę jaką chciałbyś/chciałabyś dodać na serwerze Classic

• de_tuscan
      17
    • de_mirage
      16
    • de_cbble
      3
    • de_hell
      1
    • żadna - bez zmian
      5

Rekomendowane odpowiedzi

a/eQQ

Synki kto ogarnia tuscana niech doda dla graczy poradniczek   jak się tam poszczególne miejscówki nazywają iż zawsze będzie komuś łatwiej dać info iż nie wszyscy znają tam co jak co się nazywa. Co tu dużo ukrywać ja sam za chiny nie wiem jak określić miejsce w którym się gracz znajduje padam i weź tu daj info no nie idzie chyba że to akurat jest bs to powiem że w bs siedzi xD. Będę wdzięczny za pomoc jak i inni gracze którzy nie znają tam miejscówek 

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

@KnyF

Brakuje respawn'ów. Zabija jak jest powyżej 10 osób w jednym teamie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MaluCzK

Na tuscanie brakuje respów, przy większej ilości część nie jest w stanie się zrespić :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

de_mirage pewnie nie ma takiego prbolemu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kakerucchi

Hans nie zdziw się to nie jest większa mapa!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Dodałem spawny na tuscan i powinno być dobrze. Jakby co to piszcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MaluCzK

Jeszcze buyzone jest zbyt mały, można lekko zwiększyć ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
khe
W dniu 23.03.2018 o 17:54, a/eQQ napisał:

Synki kto ogarnia tuscana niech doda dla graczy poradniczek   jak się tam poszczególne miejscówki nazywają iż zawsze będzie komuś łatwiej dać info iż nie wszyscy znają tam co jak co się nazywa. Co tu dużo ukrywać ja sam za chiny nie wiem jak określić miejsce w którym się gracz znajduje padam i weź tu daj info no nie idzie chyba że to akurat jest bs to powiem że w bs siedzi xD. Będę wdzięczny za pomoc jak i inni gracze którzy nie znają tam miejscówek 

//Spocon: Nie reklamuj!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Jak ta zmiana, zostawiamy? Podoba się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

Zostawiamy, na tuscanie śmieszki są i chyba nikt nie narzeka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Zostawiamy bez dwóch zdań. Lepiej już zrobić cykl map dust2-inferno-nuke-train-tuscan bo na tego tuscana nie idzie się doczekać co 2h to też trzeba się w odpowiednim momencie wbić żeby go zagrać. 

Za błędy przepraszam piszę z telefonu.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

Knyf, proszę popraw buyzone...

Co do samej mapy, jak najbardziej się sprawdza. Słyszałem wiele pozytywnych komentarzy typu: 'wreszcie jakaś nowa mapa'.

Byłbym skłonny opowiedzieć się za propozycją eqq - na stałe dodać tuscana do mapcycle jako piąta mapa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

Wszystko spoko ale zdarza się tak, że leci cały mapcykl i nagle po inferno znowu jest dd2. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

5 minut temu, licensed to kill napisał:

Wszystko spoko ale zdarza się tak, że leci cały mapcykl i nagle po inferno znowu jest dd2. 

Pisałem o tym i @KnyF odpowiedział tak: 

Raz w ciągu dnia ok. godz. 10-tej może taka sytuacja wystąpić, bo zmienia się mapcykl na ten z tuscanem, wcześniej jest bez tuscana. Przychodzi godzina zmiany mapcyklu i musi zacząć lecieć wtedy od dust2 niezależnie jaka była wcześniej mapa.

Mam nadzieje że już wszystko jasne @licensed to kill

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

Ale przecież da się to ustawić normalnie, tak samo jak były cztery mapy. Nie musi przelecieć wcale cały mapcykl. DD2/inferno i potem znowu DD2/inferno i dopiero leci. Troche bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pizg@t0r9kkk

KnyF - mapcykl mógłby posiadać cały czas 5 map, nikt nie wychodzi, bywalcom jak i nowym graczom mapa jak najbardziej odpowiada :) 

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ADRIAN (SPEJSON) PUCHACKI

ja mam takie samo zdanie jak pizgator 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

Train sie zapodział, nie było go od rana ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Nie chce mi się nowego tematu zakładać więc  napisze tu: Crash serwera na mapie de_train o 19:33 19:59 zmiana na inferno i crash znów jest dd2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Nie crash tylko celowy restart serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(10)ter

Witam Kolegów i Koleżanki :) czy nie uważacie że po zmianie mapcycle strasznie spadło online? Aczkolwiek może być to spowodowane nadejściem wiosny i poprawieniem się pogody.

Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ
12 minut temu, (10)ter napisał:

Witam Kolegów i Koleżanki :) czy nie uważacie że po zmianie mapcycle strasznie spadło online? Aczkolwiek może być to spowodowane nadejściem wiosny i poprawieniem się pogody.

Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat.

Ciepło się robi to i gracze wychodzą z domu aby się rozerwać. Nie sądzę aby było to spowodowane dodaniem nowej mapy iż gdyby tak było to podczas grania tuscana połowa osób by wychodziła z serwera. Zaczynają się sezon na grillowanie.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

A chuja ciepło. Też zauważyłam, że odkąd na serwerze jest Tuscan, ludzi gra zdecydowanie mniej. Albo to kwestia Tuscana (na którego gracze narzekają) albo jakiś zmian w działaniu serwera, które spowodowały spadki FPS, skoki pingu, loss i choke.

W tamtym roku, 2 lata temu i wcześniej też się robiło cieplej, a na wejściu na serwer ustawiała się długa kolejka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

W żadnym wypadku nie jest to spowodowane tuscanem na serwerze. Od jakiegoś czasu serwer nie jest w stanie się zapełnić. Czy to dd2/nuke/inf - w ciągu dnia przeważnie jest 15-17 osób.

Wczoraj dla przykładu w godzinach popołudniowych były 2 osoby na serwerze - grane było inferno.

Równolegle o tej samej porze na only dd2 grało 15 osób. Coś jest na rzeczy: albo spadek zainteresowania naszą siecią, albo problemy techniczne serwera lub też okres wiosenny(ludzie wolą wyjść na dwór niż siedzieć przed kompem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

hmm dawwno nie bylem u was,bo serwery sa puste, na innych sieciach tego problemunie ma serwery sa pelne :) na pewno nie przez tuscana :) fakt pogoda lepsza mniej ludzi w domu, ale tez jest jakis problem u was z ludzmi, czy to sa lagi nie mam pojecia , ale cos idzie nie w ta strone ;/ only dd2 to od paru miesiecy nie bylo zapelnione , zgaduje ze przez lagi na ktore sie ludzie skarzyli :) mam nadzieje ze serwery wroca do swojej starej formy gdzie nie dalo sie wejsc na wasze serwery ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi