Skocz do zawartości
DESTROYERS

Skarga na LejTo

Rekomendowane odpowiedzi

DESTROYERS

1. Twój Nick:DESTROYERS

2. Nick Admina / Gracza, na, którego składamy skargę:LejTo 3. Data i godzina zdarzenia:27/03/18  14:10

4. Adres IP oraz SID (jeśli posiada) osoby oskarżanej:

5. Screen (z konsoli) adresu IP / SID:

6. Dowody na winę (demo z HLTV / nagrane przez gracza, screeny):

7. Opis sytuacji wraz z czasami akcji: niesłuszne  Bany   na mapie de_dust2   za miny " w drzwiach "   od LEjto  na 30 minut    a przede mna takiego samego bana dostał  (-R-)    .

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina LeiTo.
[AMXBans] Pozostalo ci 24 minutes and 32 seconds bana.
[AMXBans] Zbanowany Nick : DESTROYERS
[AMXBans] Powod : ' mina drzWI '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cserwer.com
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1564254712 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 5.60.1

Ta są jakieś kpiny   żeby admin nie znał regulaminu  !!!   80% graczy znal lepiej regulamin niz pseuda Admin LejTo !!! prosze by  były wyciągniete  konsekwencje  dla tego admina .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DESTROYERS

Tez proszę   o  publiczne przeproszenie  .  I zapoznanie się z regulaminem  , ale wyciagnięte konsekwencje  dla LejTo    najlepszy przykladem    zdjecie mu adma na serwerze COD !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bonek

Jeśli miny były dzwiach i nie dało się ich obejść to LeiTo słusznie dał ci bana 

I to jest dziecinne ze od razu ma stracić admina przez jakiegoś typa bo coś mu się nie podoba. 

Poczekajmy na wypowiedz LeiTo jeśli się nie wypowie do 24h to temat można zamknąć.

Polecam się zapoznać z  tym. http://cserwer.pl/topic/45531-regulamin-serwera-cod/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TenOdMin
5 minut temu, Bonek napisał:

Jeśli miny były dzwiach i nie dało się ich obejść to LeiTo słusznie dał ci bana 

I to jest dziecinne ze od razu ma stracić admina przez jakiegoś typa bo coś mu się nie podoba. 

Poczekajmy na wypowiedz LeiTo jeśli się nie wypowie do 24h to temat można zamknąć.

Polecam się zapoznać z  tym. http://cserwer.pl/topic/45531-regulamin-serwera-cod/

O mój ulubiony admin.... Powiedz mistrzu gdzie masz drzwi na dd2? Od razu odpowiem żebyś nie miał z tym problemu: nigdzie! Na dd2 są tylko bramy  w których można stawiać miny. Odsyłam do dwóch poprzednich linków (masz tam nawet opisane jak nie wleźć w mine która jest dobrze postawiona w bramie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

13. Zakazuje się stawiania min: (Ban na 1godz. - 4godz.)

- W przejściach, których nie da się przejść/przeskoczyć,

- Na drabinach,

- W drzwiach,

- Na schodach, oraz oknach,

- Na BS'ie i przy hostach.

i kto tu ma problemy z czytaniem ,dzieciaki do piaskownicy !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TenOdMin
12 minut temu, hans napisał:

13. Zakazuje się stawiania min: (Ban na 1godz. - 4godz.)

- Na drabinach,

- W drzwiach,

- Na schodach, oraz oknach,

- Na BS'ie i przy hostach.

i kto tu ma problemy z czytaniem ,dzieciaki do piaskownicy !!!!!

No i co. Przeczytaj to 10 razy i zastanów się co tym chciałeś udowodnić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

hahahahahha ty bencwale :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TenOdMin
2 minuty temu, hans napisał:

hahahahahha ty bencwale :DDD

No i...? http://cserwer.pl/topic/45956-wielki-poradnik-odnośnie-min-tajne-techniki/ polecam przeczytać i nie robić z siebie pośmiewiska.

Do moderacji - proszę uspokoić użytkownika Hans ponieważ zaczyna się coraz bardziej rozkręcać i już mnie wyzywa publicznie na forum i jest mi niezmiernie przykro z tego faktu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

hahahahahahahahhahaha szczam normalnie :D co ty mi za gowno wklejasz ? fakt ja przeginam, ale ty tez przeginasz z tym placzem , za ten placz powinienes bana na tydz chlopaczku dostac , co to jest za poradnik :DDD? nikt sie nie wypowiedzial w tym temacie z ,,gory,, wiec co ty chcesz uzyskac hahahahaha 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukasz.

Zastanawia mnie, dlaczego tworzycie tu taki śmietnik. Wyjaśnijcie sobie swoje sprawy na pw. Temat jest skargą na admina może poczekajmy, co on ma do powiedzenia. Radzę się uspokoić zanim sobie zagrabicie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TenOdMin
8 minut temu, hans napisał:

hahahahahahahahhahaha szczam normalnie :D co ty mi za gowno wklejasz ? fakt ja przeginam, ale ty tez przeginasz z tym placzem , za ten placz powinienes bana na tydz chlopaczku dostac , co to jest za poradnik :DDD? nikt sie nie wypowiedzial w tym temacie z ,,gory,, wiec co ty chcesz uzyskac hahahahaha 

Po 1. nigdzie nie płaczę po 2. nie przeginam. Poradnik dla osób takich jak ty które nie rozumieją regulaminu - admini też się wypowiedzieli, KnyF (o ile wiesz kto to) nawet to polajkował. Większośc administracji ogarnia regulamin i nie mają z tym problemu. Dojrzali gracze również nie płaczą gdy zginą na minie. http://cserwer.pl/topic/46204-skarga-na-r/ Skończ się ośmieszać i zachowywać jak dziecko z gimnazjum pisz normalnie jeśli już chcesz się udzielać.

13 minut temu, Lukasz. napisał:

Zastanawia mnie, dlaczego tworzycie tu taki śmietnik. Wyjaśnijcie sobie swoje sprawy na pw. Temat jest skargą na admina może poczekajmy, co on ma do powiedzenia. Radzę się uspokoić zanim sobie zagrabicie...

To nie ja tworzę śmietnik tylko udzielam merytorycznych odpowiedzi na wypowiedzi tego użytkownika. Na wypowiedź oskarżonego czekam od momentu napisania skargi bo jak sam napisał na serwerze chwile po zbanowaniu mnie "czekam na forum" no i coś go nie widać... Jestem spokojny nie łamię ani regulaminu forum ani serwera :>

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Koniec spamu. Hans odpocznie na tydzień od forum. Autorzy kolejnych postów z czapy będą nagradzani identycznie.

Czekamy na odpowiedź admina banującego, jeśli nie raczy napisać kilku słów wyjaśnień, zajmie się nim @KnyF

Od siebie dodam, przejrzałam demo, widziałam, gdzie miny były stawiane. Brama na DD2, Aztec itp to nie drzwi, miny można przeskoczyć (nie były stawiane w rzędzie jedna za drugą).

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Czekamy na wyjaśnienia od admina

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal
36 minut temu, KnyF napisał:

Czekamy na wyjaśnienia od admina

Chwilowo siedzę na telefonie nie mam dostępu do komputera,   co do tego gracza były dwie lub trzy miny w rzędzie w drzwiach na środku, 

Zawsze banowałem jak i wielu innych adminów za stawianie min w drzwiach. Pisałem Już o tym w 2014 roku i jakoś nikt nie miał nic przeciwko. 

Ale znalazło się dwie lamy co inaczej nie potrafią zdobywać fragow niż po przez miny. 

Tyle w temacie dziś w nocy przejrzę demko. 

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

LeiTo, ale wiesz, że tu się rozchodzi o to, że na DD2 nie ma drzwi? Brama to nie drzwi. Te jak to nazwałeś "dwie lamy" fragi zdobywają zgodnie z regulaminem. Nie ma co przeglądać demka, bo Karolina już to zrobiła.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal
13 minut temu, ` beskidzki styl. napisał:

LeiTo, ale wiesz, że tu się rozchodzi o to, że na DD2 nie ma drzwi? Brama to nie drzwi. Te jak to nazwałeś "dwie lamy" fragi zdobywają zgodnie z regulaminem. Nie ma co przeglądać demka, bo Karolina już to zrobiła.

I co Twoja wypowiedź wnosi do tematu??  

Oprócz nabicia posta i reputacji?? 

Ja też wiele razy zdobyłem fragi zgodnie z regulaminem, ale gracze którzy byli ofiarami moje gry nagle się zbuntowali i zrobili dym na forum, że nie można plaszawicy używać na respie,  i taka adnotacją się pojawiła w regulaminie.  To po co w ogóle ten perk?. 

A co do demka, to pozwól ale sam je obejrzę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pirat183

Czemu ty traktujesz tych graczy z taką wyższością i pogardą ? 

Okreslenie 'lamy" TO CHYBA nie jest zbyt odpowiedni język .

Moim zdaniem beskid jak w większości przypadków trafił w samo sedno kolejnym postem i wniósł wiele do tematu jak widać nie doszukałeś się treści którą przekazał .

I tak przepraszam za tego posta bo może faktycznie nie jest tu potrzebny ale się zastanów po co Karolina miałaby kłamać odnośnie demka ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TenOdMin
40 minut temu, Facemanreal napisał:

co do tego gracza były dwie lub trzy miny w rzędzie w drzwiach na środku, 

No to może "ten gracz" tak stawiał więc po co banowałeś mnie?

41 minut temu, Facemanreal napisał:

Zawsze banowałem jak i wielu innych adminów za stawianie min w drzwiach. Pisałem Już o tym w 2014 roku i jakoś nikt nie miał nic przeciwko. 

Bo może innym nie przeszkadzało że nie znasz regulaminu mnie to jednak trochę boli.

41 minut temu, Facemanreal napisał:

Ale znalazło się dwie lamy co inaczej nie potrafią zdobywać fragow niż po przez miny. 

Jak tak ci przykro jak umierasz na minie i cię to denerwuje to idź na FFA a nie na CODzie. Po to są miny żeby zabijać, coś ci przeszkadza że nie umiem strzelać?

I przepraszam bardzo ale czemu administrator mnie wyzywa? Na tym stanowisku nie jest wymagana kultura osobista ani znajomość regulaminu? Bo ten "admin" nie ma ani jednego ani drugiego. Wydawało mi się że admin w szczególności powinien umieć się zachować a nie wyzywa osoby które go zabiły i napisały na niego skargę. 

Cytat

II. Na forum kategorycznie zabrania się:

1. Umieszczania treści obraźliwych lub oszczerczych względem kogokolwiek. Dotyczy to w szczególności:

a ) wypowiedzi skierowanych do innych użytkowników forum,

Czy użytkownik poniesie jakieś konsekwencje za swoje zachowanie czy trzeba pisać osobną skargę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon
44 minuty temu, TenOdMin napisał:

Czy użytkownik poniesie jakieś konsekwencje za swoje zachowanie czy trzeba pisać osobną skargę?

Nie przesadzajmy, 'lama' jakoś super obraźliwa nie jest. Mimo wszystko @Facemanreal wstrzymaj się od takich określeń. Wystarczy "gracze". Szczególnie biorąc pod uwagę to jak za sobą przepadacie.

Przejrzałam demo pod kątem sprawdzenia w jakich miejscach miny były ustawiane - czy w bramach rzeczywiście, czy np. w oknie na B bądź na respach. Nie rzuciło mi się w oczy kilka min w rzędzie, niemniej są słabo widoczne i mogło mi coś umknąć. Jeśli coś się na demie znajdzie, proszę o SSy lub czasy z dema.

Skoro plaszawica została usunięta, widocznie był ku temu jakiś powód poparty argumentami. Jeśli znajdziesz jakieś dobre argumenty na usunięcie min z serwera - załóż post w odpowiednim do dyskusji dziale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TenOdMin
8 minut temu, Spocon napisał:

Nie przesadzajmy, 'lama' jakoś super obraźliwa nie jest.

https://www.miejski.pl/slowo-Lama

Cytat

Lama - zwierze gorskie, naduzywane slowo na forach i cztach majace okreslic odbiorce jako przyglupa.

No mi się przykro zrobiło, ponieważ najpierw mnie oczernia o łamanie regulaminu a teraz wyzywa od przygłupów, ale skoro moderacja uważa że to nie jest nic poważnego to nie będę się spierał. Mam tylko nadzieję że zostanę tak samo potraktowany jeśli w przyszłości pod wpływem emocji zdarzy mi się użyć jakiegoś nieodpowiedniego słowa.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal
Teraz, TenOdMin napisał:

https://www.miejski.pl/slowo-Lama

No mi się przykro zrobiło, ponieważ najpierw mnie oczernia o łamanie regulaminu a teraz wyzywa od przygłupów, ale skoro moderacja uważa że to nie jest nic poważnego to nie będę się spierał. Mam tylko nadzieję że zostanę tak samo potraktowany jeśli w przyszłości pod wpływem emocji zdarzy mi się użyć jakiegoś nieodpowiedniego słowa.

Skończyłes już?? Czy czekasz aż warn poleci??. Zajmie się może własnym życiem, zamiast mówić tu kto co ma robić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TenOdMin
Teraz, Facemanreal napisał:

Skończyłes już?? czekasz aż warn poleci??. Zajmie się może własnym życiem, zamiast mówić tu kto co ma robić. 

Nie, nie skończyłem nadal czekam na rozpatrzenie obydwu skarg. Za co warn? Za to że powiedziałem że jest mi przykro gdy administrator mnie wyzywa? Nie mam życia i nie mówię kto tu ma co robić. Oprócz poprzednich 2 linków polecam ci ten http://xn--jzyk-polski-rrb.pl/czytanie-ze-zrozumieniem-jak-poradnik ponieważ wyraźnie napisałem że jeśli moderacja uważa że nic się nie stało to ok. Jak masz do mnie jakiś problem zapraszam na PW.

Ten post odbiega od tematu i jest to offtop za co przepraszam ale odpowiadam na taki sam komentarz także przy ewentualnym warnowaniu proszę pamiętać o drugiej osobie (nie złamałem 12 punktu regulaminu forum gdyż usunąłem część cytatu!)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Skończcie przepychanki.

@Facemanreal czekam na demo i dowody na bana - jednego i drugiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.