Skocz do zawartości
DESTROYERS

Skarga na LejTo

Rekomendowane odpowiedzi

DESTROYERS
4 godziny temu, Facemanreal napisał:

Chwilowo siedzę na telefonie nie mam dostępu do komputera,   co do tego gracza były dwie lub trzy miny w rzędzie w drzwiach na środku, 

Zawsze banowałem jak i wielu innych adminów za stawianie min w drzwiach. Pisałem Już o tym w 2014 roku i jakoś nikt nie miał nic przeciwko. 

Ale znalazło się dwie lamy co inaczej nie potrafią zdobywać fragow niż po przez miny. 

Tyle w temacie dziś w nocy przejrzę demko. 

Sorry ale  nie stawiam min w rzedzie jedna za druga   . jesli juz stawia jedna przed  BRAMA  (nie drzwiami  )  na BSa  B  i  druga   na   bEsie    przed brama    ? czy to jest stawianie  min jedna za druga w rzędzie ?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

0:28 dwie miny w drzwiach do BS B

ca3f48ca406a0.jpg

75c827329bc70.jpg

1:45   Jestem za tym by zakazać  stawiania  min w drzwiach.  W tym czasie  widać  gracz Destroyers i grac R biegną w tym samym czasie przez drzwi na środku obaj stawiają  miny  w tym samym miejscu co  nie daje  możliwości przejścia.  

9d1702bf10adb.jpg

735f4acc3b788.jpg

Chciałem o tym napisać  wcześniej, ale czasu brakowało. Dwóch graczy  A i B   stawiają miny   w drzwiach  jeden czyli A stawia na środku i na początku drugi czyli B stawia   o krok dalej co daje nam  4 miny w rzędzie (niby  nie łamią regulaminu ) ale nie da się ich  ominąć.  Co innego na otwartej przestrzeni   tam można sobie  stawiać ile się da.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TenOdMin

Przeczytaj regulamin jeszcze raz to się dowiesz że już jest zakaz stawiania min w drzwiach :> Pomiędzy minami masz kawałek wolnego możesz przeskoczyć jedną zatrzymać się i skoczyć (tam gdzie są koło siebie to nachodzą nawet więc i tak da się je przeskoczyć). Stawiam miny w tych samych miejscach od paru miesięcy to że inni gracze zaczynają grać okupantem i stawiają miny koło moich min to nie jest moja wina ja swoją ułożyłem tak że się a przeskoczyć.

Godzinę temu, Facemanreal napisał:

Dwóch graczy  A i B   stawiają miny   w drzwiach  jeden czyli A stawia na środku i na początku drugi czyli B stawia   o krok dalej co daje nam  4 miny w rzędzie

Co ty gadasz skąd ci się 4 miny biorą? Jedna mina w bramie jedna w ciemni a trzecia losowa zwykle w tunelu pomiędzy ciemnią a BSem. Nawet jak ktoś inny dostawi swoją minę w bramie to masz 2, z matmą też kulawo?

Idę przodem stawiam dobrze minę także dalej czekam na przeprosiny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fOki
9 godzin temu, TenOdMin napisał:

Pomiędzy minami masz kawałek wolnego możesz przeskoczyć jedną zatrzymać się i skoczyć (tam gdzie są koło siebie to nachodzą nawet więc i tak da się je przeskoczyć). 

to że inni gracze zaczynają grać okupantem i stawiają miny koło moich min to nie jest moja wina ja swoją ułożyłem tak że się a przeskoczyć.

Jak kazdy leci z klapkami na oczach to nawet jak 100 razy w tym samym miejscu mina lezy to i tak w nia wleci. nikt nikomu nie zabroni grac ta klasa. po to ona jest. co do drugiej czesci wypowiedzi...

zgadzam sie w 100 %. jesli jest 5 graczy ktorzy graja okupantem i stawiaja 15 min przy sobie to nie powinno sie kogos karac za to ze nie da sie przejsc jesli dana osoba postawila swoje miny nalezycie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DESTROYERS
W dniu 27.03.2018 o 14:13, DESTROYERS napisał:

1. Twó

/Spocon: +1 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.