Skocz do zawartości
ZYGA18

niesprawiedliwy ban

Rekomendowane odpowiedzi

ZYGA18

Przepraszam bardzo ale piszę z prośbą o odbanowanie mi konta ,powód rzekome wh które nie miałem wydarzyło się to dnia 14.04.2018 o godz mniej więcej 21:30 od admina Czoha. SS nie posiadam ze względu na słaby rozwój komputeryzacji (nie wiem jak) .Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ciamajda

Zastosuj sie do wzoru a ssy znajdziesz w folderze z gra w folderze cstrike 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ADRIAN (SPEJSON) PUCHACKI

w tym foldzrze będziesz miał 5 ss'ow z nazwą mapy na jakiej je ci zrobiono podam ci przykład jesli zrobiono je na mapie na przykład de_dust

to ss'y masz zapisane w tym folderze następująco:

de_dust001

de_dust002

de_dust003

de_dust004

de_dust005

następnie sciągasz je na pulpit pakujesz w paczkę rar za pomocą programu winrar 

wrzucasz na https://www.zippyshare.com/ klikasz załaduj plik i wstawiasz

a tu masz wzór na prośbę o odbanowanie kliknij w ten link i przekopiuj 

bardziej się nie da tego wyjaśnić powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
choha

tutaj nie byly robione ss przezemnie tylko nalozylem blokade odrazu, golym okiem bylo widac wh lub softa... Gralem klasa Vampir z perkiem "Nanosuit" (czyli mnie nie widac ani nie slychac)

analizujac demko z de_aztec http://215805.hltv3.pukawka.pl/hltv-1804142120-de_aztec-1523733600-1523734800.zip aby podac wam czasy akcji 

8.09 - gracz wczodzi na bs A po czym zabija mnie z drugiej strony gdzie mnie nie widac 

10.09- gracz znow wchodzac na bs A zabija mnie nie widzac

14.09 - tutaj jest strzal w 10, gracz wchodzi na bs A i odrazu mnie zabija w rogu gdzie nie mogl mnie nawet uslyszec ze tam bede (przejrzyjcie ta kcje z mojej perspektywy i z perspektywy gracza)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal
11 minut temu, choha napisał:

tutaj nie byly robione ss przezemnie tylko nalozylem blokade odrazu, golym okiem bylo widac wh lub softa... Gralem klasa Vampir z perkiem "Nanosuit" (czyli mnie nie widac ani nie slychac)

analizujac demko z de_aztec http://215805.hltv3.pukawka.pl/hltv-1804142120-de_aztec-1523733600-1523734800.zip aby podac wam czasy akcji 

8.09 - gracz wczodzi na bs A po czym zabija mnie z drugiej strony gdzie mnie nie widac 

10.09- gracz znow wchodzac na bs A zabija mnie nie widzac

14.09 - tutaj jest strzal w 10, gracz wchodzi na bs A i odrazu mnie zabija w rogu gdzie nie mogl mnie nawet uslyszec ze tam bede (przejrzyjcie ta kcje z mojej perspektywy i z perspektywy gracza)

Ale po co ty się meczysz ??

Bak wzoru, do zamknięcia.  Szkoda  Twojego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Ban zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.