Skocz do zawartości
amarzec4

Skarga na admina - Tato!! a cio to!? :0

Rekomendowane odpowiedzi

amarzec4
1. Twój Nick: andrzej
2. Nick Admina / Gracza, na, którego składamy skargę: Tato!! a cio to!? :0
3. Data i godzina zdarzenia: 23:20
4. Adres IP oraz SID (jeśli posiada) osoby oskarżanej:
5. Screen (z konsoli) adresu IP / SID:
6. Dowody na winę (demo z HLTV / nagrane przez gracza, screeny): demo z HLTV
7. Opis sytuacji wraz z czasami akcji: 

Skarga jest na niekompetencje i zachowanie admina:

- admin nie obserwuje sytuacji na serwerze

- nie umie rozpoznać czitera

- poinformowany że na serwerze jest cziter kikuje gracza, któy czitera zauważył. Innymi słowy admin nie jest spostrzegawczy :) 

Sytuacja:

Dostaję heada przez scianę z awp i zapala mi się czerwona lampka, że chyba gracz ma czity.

*** No.1 killed andrzej with a headshot from awp ***

Informuje admina, żeby gracz ma czity(admin nie podejmuje żadnej akcji - sam nie widzi od początku mapy, że ma czitera na serwerze z Aimem i WH). Natomiast kikuje mnie:

*DEAD* andrzej :  No.1 ma wh

*DEAD* andrzej :  no.1 ma wh wypierdolcie

Kicked by Console: "nie ma"
Kicked :"nie ma"

Dodowy na WH i Aima gracza No.1:

*** No.1 killed JOKER1988 with a headshot from awp ***

** No.1 killed 4:20 with a headshot from awp **

*** No.1 killed swojski chlopak with a headshot from awp **

*** No.1 killed Tato!! a cio to!? :0 with a headshot from awp ***  - cziter zabija admina i admin dalej nic nie podejrzewa :D

Wchodzę na specta i co widzę: widzę jak grac No.1 przez scianę, pod rząd, w ciągu 2 sekund wali 3 heady z awp. Dokładnie  przed pochylnią.

PTB: Runda zakonczona, sprawdzam druzyny.
Pozostalo czasu:  6:30
*** No.1 killed diablodoli with a headshot from awp ***
*** No.1 killed Exekutor with a headshot from awp ***
*** No.1 killed en with a headshot from awp ***

Tato!! a cio to!? :0 killed No.1 with ak47

Wracam do gry i przez mikrofon mówię adminowi, że jest gracz z Aimem i WH, a admin na to że nikt nie czituje i on nic nie widzi. 

Po to się tu rozpisałem, bo chciałbym żeby Tato!! a cio to!? :0 obejrzał demko z tej mapy, konkretnie akcję powyżej i w końcu się przekonał, że na serwerze był cziter. 

Morał z tego taki, żeby bardziej obserwować grę  i graczy, rozumiem że bycie admine zobowiązuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ
6 godzin temu, amarzec4 napisał:

Dodowy na WH i Aima gracza No.1:

*** No.1 killed JOKER1988 with a headshot from awp ***

** No.1 killed 4:20 with a headshot from awp **

*** No.1 killed swojski chlopak with a headshot from awp **

*** No.1 killed Tato!! a cio to!? :0 with a headshot from awp ***  - cziter zabija admina i admin dalej nic nie podejrzewa :D

Co to są za dowody? Wycinek z konsoli że strzelił 5 headshot`ów? To nic nie udowadnia. Najlepiej by było abyś rozpisał demo. Podaj czasy podejrzanych akcji.  Na jakiej podstawie ktoś kto to czyta ma wiedzieć iż to jest strzał przez ścianę? Lecz nie wiem za co ten kick od admina mógł ci napisać na czacie, a nie wywalać z serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lolo.

Po pierwsze cziterów się zgłasza na u@, admin Cie kicknął, bo pisałeś to na sayu.
Po drugie obejrzyj sobie demko i zobaczysz, że on tylko stoi w jednym miejscu i skanuje jedną pozycje, więc wh i aima to on raczej nie ma.

Jak chcesz, żeby admin zobaczył demko, to można najpierw sam je zobacz i się przekonaj, że "na serwerze był cziter". 

Morał tej historii bardzo dobry. Jak myślisz, że ktoś ma czity, a admin mówi, że nie ma, to albo zdaj się na admina albo obejrzyj demko i rozpisz na forum.
Nie wiem czy mogę tutaj pisać, no ale No.1 stoi i strzela w ścianę to banować raczej nie ma tutaj kogo.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

@amarzec4 uzupełnij skargę. Nazwa mapy, demo z HLTV. Rzucę okiem po pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
amarzec4

Obejrzałem demko i No.1 nie ma czitów. Faktycznie stoi w jednym miejscu i wali na ślepo. To że trafia to kwestia przypadku i szczęścia. Miałem co do niego podejrzenia bo dostałem heda w niestandardowym miejscu i, że tak powiem, w mało sensownym i przewidywalnym momencie. Jak No. 1 ustrzelił 3 heady przez ścianę to byłem pewny, że czituje.  Jednak po obejrzeniu demka stwierdzam, że nie czitował; nie wykonał żadnych dziwnych strzałów, a heady były kwestią czystego przypadku.

Niejmniej jednak, zachowanie tego No.1 było dziwne z perspektywy TT. 

Przechodząc do konkluzji: trzeba być czujnym, obserwować, nie rzucać słów na wiatr, ponieważ DEMO prawdę ci powie:)

Zwracam honor Tato!! a cio to!? :0 sd - gra więcej i pewnie gracza No.1 kojarzy i wiedział co mówi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Andrew Duda

Może i dostane warna, ale co mi tam i tak tutaj nie przesiaduje. Więc tak pewnie chodzi Ci o skana z respa na longa? To jest tak znany skan, że to nawet nie są czity. A co do admina to tak, jest osobą, która nie zasługuje na admina. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
amarzec4

Rozumiem, że Ty jesteś No. 1. Jakiego respa na longa, ja mówiłem o skanie z pochylni do ciężarówki :) - chyba mówisz o innej mapie. W tym poście nie chodziło mi o samo czitowanie, ale o nieporadność admina. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Przede wszystkim - admin ma możliwość oglądania gry danego gracza po zgonie, bez względu na to w którym teamie jest. ESP które mamy również daje nam pogląd na to, czy skan to skan, czy celowanie przez ścianę za modelem. I nie chodzi tu o to, czy się kwadraciki nakładają - Tato jako admin i gracz z długim stażem wie JAK patrzeć. Mógł się wcześniej jego grze przyglądać, wprawionej osobie wystarczy kilka rund. 

Natrętne pisanie o cziterze, szczególnie na zwykłym sayu to żenada. Podejrzany gracz przecież też to widzi. Admin wchodzi na spect, gracz to zauważa i wychodzi z serwera - gratuluję. Właśnie dzięki Tobie cziter spierdolił i z Classica poszedł na ODD2 wnerwiać innych graczy. Analogicznie mikrofon. Po to jest u@, żeby go używać. Po to też co chwilę są na czacie przypomnienia o u@, żeby nikt później nie miał pretensji, że nie zna.

Druga sprawa: 

20 godzin temu, amarzec4 napisał:

*DEAD* andrzej :  No.1 ma wh

*DEAD* andrzej :  no.1 ma wh wypierdolcie

Też bym Cię wywaliła. Nikt nie będzie adminom mówił, co mają robić. Admin znają regulamin.

Na "dowody na WH i Aima" spuszczę zasłonę milczenia.

Zamykam, jeśli Tato będzie chciał coś dodać od siebie, otworzę mu temat (proszę o PW).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.