Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wOnteKk

Cześć,

od jakiegoś czasu pojawiły się problemy na serwerze.

Co jakiś czas skacze choke do wartości, które raczej nie powinny mieć miejsca(do 100 nawet) przez co można odczuwać lagi. Z tego co piszą i mówią gracze na serwerze nie dotyczy to tylko mnie.

Kolejną sprawą jest wywalające się HLTV. Nie ma go i w razie podejrzeń nie ma jak sprawdzić danego gracza.

I ostatnia rzeczą jest cyklmap. Według cyklu gramy kolejno dd2>inf>nuke>train >> dd2>inf>nuke>tuscan i tak w kółko, a zdarza się np. że zaraz po inferno zmienia się mapka na dd2, mimo informacji o zmianie tutaj na nuke. Przed chwilą coś takiego miało miejsce. Nie mam jak tego udowodnić, bo hltv nie działa

Może to wszystko jest jakoś powiązane.. No nie wiem, a pasowało by coś z tym zrobić, aby jakość serwera zatrzymywała graczy na jak najdłużej.

@KnyF help :wub:

Pozdrawiam.

3 godziny temu, MESUT ÖZIL napisał:

wartość rate powinno się zwiekszyć, aby zniwelować choke a nie zmniejszać tak jak pisze szambonurek. Wklep rate 60 000 i sprawdz choke. I choke występuje od bardzo dawna, z 2 lata na pewno.

Z tego co mi wiadomo to zawsze będzie coś tam skakać(nie wiem do 10-15), ale bez przesady. Oczywiście zastosuje się do porady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Skoki choke zdarzają się od czasu poprawek wprowadzonych przez KnyFa na serwerze. U mnie przestawienie wartości rate na niższą pomogło.

Brak HLTV zgłaszam na bieżąco KnyFowi, jeśli ma chwilę, naprawia błędy. 

Sprawa mapcycle była omawiana już na forum. Dwa razy dziennie mapcycle się zmienia - o 10 rano i 22, wrzucając Tuscana do cyklu granych map o 10 i wyrzucając go o 22. W związku z tą zmianą następuje reset serwera, przez co jako kolejną mapę wrzuca automatycznie pierwszą z cyklu - dd2. 

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

wartość rate powinno się zwiekszyć, aby zniwelować choke a nie zmniejszać tak jak pisze szambonurek. Wklep rate 60 000 i sprawdz choke. I choke występuje od bardzo dawna, z 2 lata na pewno.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Znowu wywaliło hltv 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi