Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ennn

Dobry wieczór,

Od jakiegoś czasu męczy mnie to, że admini mają widoczny "czat" obu drużyn w grze...

Pewnie wielu zwykłych graczy o tym nawet nie wie. Nie wiedzą, że dając sobie info albo propozycję gdzie pójść (standardowo "U"), każdy admin, nawet będąc w drużynie przeciwnej, wszystko widzi...

Słyszałem już kilka tłumaczeń adminów, że tego nie czytają etc. Że to służy sprawdzaniu czy tam sobie  w drugiej drużynie chujuff nie wsadzają... No sorry...

Od sprawdzania tego, czy ktoś wjeżdża na kogoś to są logi, screeny etc. Maiłem dobrze prosperujący serwer kilka lat i w życiu bym na coś takiego nie wpadł.

Nie raz widziałem akcję, że poszło info "idziemy zamek" i nagle admin w drugiej drużynie wybija na dzień dobry 3 typa. Nie mówię, że nie ogarnia i tylko dzięki takiemu info to robi :) Może przypadek...

Najpierw prosiłbym o wypowiedzi zwykłych graczy! Co o tym sądzicie? Fajnie być tak "........" ? :) Mi to śmierdzi takimi jednymi z telewizji :D

Pozdro

M.

P.S.

Nie mam pretensji do żadnego konkretnego admina, żeby nie było. Chodzi mi o sam sens tej opcji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wOnteKk

No dobra, a co jeśli admin nie widzi tego co piszą w drugim teamie, a tam ktoś kogoś wyzywa. Nawet jeśli jest to mu zgłaszane musi mieć dowód przed nosem, widzieć to. Nie zawsze admini są w obydwóch teamach.

Masz trochę racji, jednak ze względu na utrzymanie porządku na serwerze nie podoba mi się to. Osobiście olewam takie info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Diabeł Tasmański

Synek. Admin widzi to np. po to ,by zobaczyć czy zachowana jest kultura w przeciwnej drużynie. Czy np. jakis sebik nie wyzywa karyny na czacie drużynowym.

Druga sprawa ,że admini to nie są dzieci, nie są chujami,że sie tak brzydko wyrażę i nie robią czegoś takiego ,że jakiś ziomuś napisze "wszyscy B" to admin daje info całej druzynie i nagle wszyscy idą na B. To tak nie działa.

Tyle ode mnie ,pozdrawiam :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

Jak długo gram i adminuje na Classic, czyli od jego powstania, tak nigdy jeszcze mi się nie zdarzyło komukolwiek dać info i nigdy nie byłem świadkiem, że inny admin to robi. Jesteśmy wobec siebie i graczy fair, o to nie musisz się martwić.

A opcja jest potrzebna, żeby w razie wypadku móc szybko udowodnić czyjąś winę, bez czasochłonnego zaglądania w logi czy oglądania demek.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ennn

Oby wszyscy admini mieli takie podejście, jak opisujecie.

Co nie zmienia faktu, że to jest naciągane tłumaczenie. Za moich czasów inaczej się takie rzeczy rozwiązywało :)

6 godzin temu, Diabeł Tasmański napisał:

Synek.

Nie synkuj mi tu :) Jak waliłeś w pieluchy, to ja już w tę gre grałem.

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant
W dniu 6.07.2018 o 01:22, ennn napisał:

Maiłem dobrze prosperujący serwer kilka lat i w życiu bym na coś takiego nie wpadł.\

Dlatego zapewne serwera już nie masz, bo widocznie nie byłeś na tyle bystry, aby wpaść na pewne pomysły. Od sprawdzania logów jest administrator sieci, bo admini takich rzeczy sprawdzić nie mogą z wiadomych przyczyn (przecież miałeś dobrze prosperujący serwer, to chyba tłumaczyć ci nie muszę), natomiast screeny analizowane są przez BT po zgłoszeniu na forum. Admin pilnuje porządku na serwerze w czasie rzeczywistym i stąd też posiada odpowiednie narzędzia. Nadużywanie uprawień jest karane, w tym używanie u@ przez adminów do podpowiadania swojej drużynie, innym adminom w sposób, który nie ma nic wspólnego z grą fair play.

13 godzin temu, ennn napisał:

Co nie zmienia faktu, że to jest naciągane tłumaczenie. Za moich czasów inaczej się takie rzeczy rozwiązywało :)

Za twoich czasów napierdalaliście się łopatkami w piaskownicy, Synku.

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ennn

To żeś teraz błysnął Brylant. Ksywa pewnie z "chlopaki nie płaczą" się wzięła?

Nie masz pojęcia, dlaczego "miałem" serwer, więc nie pajacuj. Sam popracuj nad bystrością swego umysłu bo widocznie musisz szukać w internecie tematów, w których chcesz pokazać jaki jesteś fajny. Nie jesteś.

Ja na nikogo nie naskoczyłem i do nikogo pretensji nie miałem, nie umiesz normalnie rozmawiać, to może sam idź do piaskownicy i zabierz dziecku łopatkę. Będziesz miał zabawę...

Jak ty w pieluchy robiłeś, to ja miałem pegasusa!:) Więc nie "synkuj" mi tu cwaniaczku z miodem w uszach.

P.S. oczywiście chodziło mi o "poranek kojota" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

Gdybym chciał zabłysnąć to z pewnością nie napisałbym durnego tematu :) Muszę się z tobą zgodzić, nie mam pojęcia, dlaczego miałeś swój serwer, ale niech Ci będzie, w końcu miałeś, a to czas przeszły i jednoczenie podsumowanie twojej kariery.

Skoro na nic nie narzekasz to po kiego uja płaczesz, że admini biją cię na serwerze, bo jak twierdzisz wiedzą, gdzie biegasz? :) Taki trochę z ciebie hipokryta.

PS Kiedy ty wołałeś ciuciu na psie kupy znalezione w piaskownicy ja miałem Atari. BTW - masz jeszcze to podrabiane Nintendo? :)

PPS twój nick to taki zapisek litery N od Nowoczesna.? Tak jakoś z Rysiem mi się skojarzyłeś ;)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ennn

Widzę, że dalej brniesz w swoje mongolskie teorie misiu. 

Po pierwsze, to proponuję nauczyć się czytania ze zrozumieniem. To było w szkole. Jeśli tam nie zostałeś tego nauczony, to nie wypowiadaj się w kwestiach, których nie rozumiesz.

Po drugie, dalej chcesz błyszczeć jak brylant, ale błyszczysz ilorazem inteligencji nie większym jak Twój pierwowzór z filmu :)

Nie będę brnął dalej w tę bezsensowną dyskusję. Szkoda mojego czasu na takiego YntelYgenta :)

Hmm, znajome Brylant? :)

P.S. Widzę że tak to tu działa, więc ok. Temat chyba wyczerpany, tym bardziej, że zmienia się on w jakieś brylantowe mądrości:) Closed?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.