Skocz do zawartości
Prawdziwy Air

Admin od lat 16

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwy Air

Dlaczego By zostać Adminem trzeba mieć ukończone 16 lat?? Niektórym brakuje 2-3 lat do szesnastki, a ogarniają lepiej niż reszta i nie mogą zostać adminem, bo takie jest prawo. Powinno Być, że Admin jest dostępny od lat 14. KONIEC ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

Może i masz racje, ale już wiele razy sie na tym oszukaliśmy.

Ja mysle, że gdybyś był aktywny w życiu forum jak i na serwerze przez jakiś czas i wykazałbyś się to i Tobie mogli by dać szanse.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prawdziwy Air

Na serverach pokazuje się wiadomość że tylko u was admin za darmo, a jak szukałem tego na forum to nigdzie niemogłem znaleźć tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Na serwerach pokazuje się wiadomośc, że u nas jest admin za darmo dlatego że tak jest - dajemy adma za free, nie poszukujemy adminów dla tego, żeby czerpac z tego profity dla siebie i pobierac od nich opłaty. Zależy nam na tym aby dobierac osoby odpowiednie do tego stanowiska. Trzeba spełniac wymagania , które są umieszczone w regulaminie; ale przede wszystkim trzeba byc aktywnym na forum oraz na serwerach. Ale jeżeli pokażesz nam że nadajesz się na stanowisko admina , wtedy możemy dac ci szansę.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prawdziwy Air

dobrze wiedzieć...

[ Dodano: 21 Sie 2010 22:11 ]

Ej... W takim razie kiedy mógłbym składać podanie o admina i... modlić się o pozytywne rozpatrzenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-H-ead-S-Hot

Szakadymas a jak ja np grałem w csa od tad jak powstał w 1.5 bylem adminem na takich serwerach jak cafe abak albo zsyp Lublin i grałem kiedys naprawde dobrze to mam jakies szanse??

[ Dodano: 05 Paź 2010 07:16 ]

BO jak jest taka mozliwosc to z mila checia wezme taki obowiazek na swoje barki a na piwko gram juz troche chodz pod roznymi nickami...

[ Dodano: 05 Paź 2010 07:16 ]

Byłem nawet swojego czasu w top15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szakadymas

co Ty sie mnie uczepiłeś?!

close

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.